pl de en
Hotel NEPTUN | Międzychód ul. Słoneczna 8

Hotel NEPTUN | Międzychód ul. Słoneczna 8

Deteem
Obiekt
mieści się w:
Krainie
stu jezior
Nasz hotel
posiada:
45 miejsc
noclegowych
Restauracja
poleca:
Tradycyjną
polską kuchnie
Oferujemy
organizację:
Imprez
okolicznościowych

Restauracja

Restauracja Hotelu „NEPTUN”** to magiczne miejsce, które smakiem
i aromatem potraw potrafi zaspokoić podniebienia Gości. Tradycyjna polska kuchnia urozmaicona daniami kuchni międzynarodowej zadowoli gusta prawdziwych smakoszy.

Hotel posiada 3 wielofunkcyjne sale restauracyjne, gdzie można zorganizować chrzciny, komunie, przyjęcie, bal karnawałowy, szkolenia i inne spotkania okolicznościowe.

Sala restauracyjna klimatyzowana z widokiem na jezioro mieści 90 osób, a system dzielenia ściana-roleta pozwala jej podział na dwie mniejsze sale.

Sala kameralna klimatyzowana do 35 osób, dzięki starym fotografiom przeniesie Państwa do Międzychodu z pierwszej połowy XX wieku.
Usytuowana na tarsie w ogrodzie zimowym restauracja z rozpościerającym się wspaniałym widokiem na Jezioro Miejskie to niezwykłe, klimatyczne miejsce, w którym można zapomnieć o otaczającym świecie, przy lampce wina, filiżance aromatycznej kawy, pysznej herbaty czy smakując słodkości. Przeszklone, rozsuwane drzwi tarasu sprawiają, że latem poczują się Państwo jak na dworze.

Sąsiadujący z salą restauracyjną i przeszklonym ogrodem zimowym taras, w miesiącach od maja do września pozwoli Państwu na delektowanie się naszą kuchnią na świeżym powietrzu, a kolorowe zachody Słońca, które gaśnie z wolna w tafli jeziora, wprowadzą Państwa w bajeczny klimat miejsca i pozwolą poczuć wyjątkową i pełną spokoju atmosferę.

Restauracja jest czynna:

wtorek-piątek 16:00-22:00,  sobota: 14.00-22.00, niedziela: 12.00-21.00.

Ukryj mapę
Pokaż mapę